Search…
🖼️ Frames - z dokumentacji do Figmy
Na stronach tej dokumentacji wielokrotnie wspominaliśmy o tym, że stworzony przez nas UI Kit ma za zadanie umożliwiać projektowanie interfejsów, które web developerzy będą mogli z łatwością przełożyć na kod z wykorzystaniem biblioteki Material UI. Czy jednak korzystając z komponentów zawartych w Material UI Kit możliwe jest odtworzenie każdego wariantu komponentu, jaki pojawia się w dokumentacji dla programistów? Celem sekcji Frames jest to sprawdzić.
Sekcja frames docelowo będzie zawierała wszystkie warianty komponentów prezentowane w dokumentacji Material UI. Dla zachowania pełnej spójności nagłówki nad każdym z elementów są identyczne, jak nagłówki w dokumentacji.
Sekcja, jak sama nazwa wskazuje składa się z frame'ów. Nie tworzyliśmy w niej żadnego nowego komponentu, jako że prezentowane tam przykłady stawiają sobie za cel jedynie zaprezentowanie różnych możliwości wykorzystania komponentów ze strony Components. Niemniej jeśli któreś z przykładów wydadzą Ci się użyteczne w Twoim projekcie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przetransformował wybrane frame'y w komponenty.
Last modified 1yr ago
Export as PDF
Copy link